Samsung Wind-Free™ Optimum 2,5kW AR09NXPXBWKNEU

Nová generace klimatizací od Samsungu určená zejména pro ženy s minimální hlučností, která nemá na trhu konkurenci. Chladivo R32

Cena s DPH 16 975,42 Kč
Cena bez DPH 14 029,27 Kč
skladem
množství 
 
 
Kód: AR09NXPXBWKNEU
Záruka:
Výrobce: Samsung
 
 
  • Wind-Free – výstup vzduchu rychlostí 0,15m/sec – bezvětří, rovnoměrné rozptýlení teploty
  • Easy Filter +- antibakteriální a antivirový filtr vzduchu + ionizátor
  • Hlučnost 22 dB, integrovaná WiFi – Samsung Connect pro Android + iOS
  • Chladivo R32

 

Wind-free

Wind-free funguje tak, že chladný vzduch je rozptylován po místnosti skrze 21 000 mikro otvorů v předním panelu. Vytváří tak rozptýlený a jemný proud vzduchu, definováný jako „bezvětří“, který se jemně a tiše infiltruje do místnosti. Wind-Free jednotka udržuje mírné proudění vzduchu a sama si reguluje teplotu bez samotné úpravy teploty nebo vypnutí jednotky. Je určená zejména pro ženy, kterým častěji než mužům vadí foukající proud vzduchu z klimatizace.

 

Easy Filter +

Klimatizační jednotky Samsung mají vynikající filtrační mřížku, která udrží Váš vzduch svěží a přístroj čistý. Pokrývá 100% vzduchového vstupního otvoru a je potažen unikátní antibakteriální a antivirovým materiálem.

Samsung Connect

Klimatizace Samsung můžete ovládat pomocí telefonu bez obav ,že odejdete z domu a necháte klimatizace zapnutou. Také si můžete zapnout klimatizaci ještě před příchodem domů a přicházíte tak vždycky do vychlazeného domu. V aplikaci Samsung Connect lze sledovat denní, týdenní nebo měsíční spotřebu klimatizační jednotky. Kdekoliv můžete okamžitě zapnout/vypnout, zvolit provozní režim a teplotu. Aplikace je dostupná jak pro Android tak i pro iOS.

 

SPECIFIKACE

 

Zpracování nabídky, montáž, servis

Všechna tepelná čerpadla a klimatizace s příslušenstvím lze objednat včetně montáže na klíč, autorizovaného uvedení do provozu a následného servisu. Máte-li zájem o zpracování nabídky pro váš rodinný dům nebo jiný objekt, můžete nás kontaktovat pomocí formuláře nebo přímo telefonicky (viz. kontakty) našeho technického specialistu z vašeho regionu. Zpracování nabídky a veškeré konzultace jsou poskytovány zdarma.